Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 15 × 28 × 1 cm |
| Maat | 40x150cm, 50x250cm, 50x350cm |
| Kleur | Antraciet, Indigo blauw, Oatmeal, Wit |
| Certificaat | OEKO-TEX |
| Drooginstructie | Drogen op een lage temperatuur |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | 100% linnen |
| Strijken | Strijken op maximaal 150 graden |
| Wasinstructie | Maximaal 40 graden |



