Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,34 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 9,4 × 9,4 × 12,1 cm |
| Maat | 8x8x10,6cm |
| Kleur | Antraciet, Lichtgroen, Oatmeal |
| Drooginstructie | Niet trommeldrogen |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | Keramiek |
| Strijken | Niet strijken |
| Wasinstructie | Niet wassen |



