Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,37 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 11,4 × 10,7 × 7,8 cm |
| Maat | 9x9x6cm |
| Kleur | Antraciet, Donkergroen, Grijs |
| Drooginstructie | Niet trommeldrogen |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | Keramiek |
| Strijken | Niet strijken |
| Wasinstructie | Niet wassen |
| Segment | The Edge |
| Goederen Code |



