Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 16 × 32 × 1 cm |
| Maat | 16x32cm |
| Kleur | Donkergroen, Sand, Stone green |
| Certificaat | OEKO-TEX |
| Drooginstructie | Drogen op een lage temperatuur |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | 100% katoen |
| Strijken | Strijken op maximaal 150 graden |
| Wasinstructie | Maximaal 40 graden |
| Segment | Lauren |
| Goederen Code |



