Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,09 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 35 × 18 × 1 cm |
| Maat | 50x70cm |
| Kleur | Stone green, Wit |
| Certificaat | OEKO-TEX |
| Drooginstructie | Drogen op een lage temperatuur |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | 100% katoen |
| Strijken | Strijken op maximaal 150 graden |
| Wasinstructie | Maximaal 40 graden |
| Segment | Fine Art |
| Goederen Code |


