Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,06 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 12 × 26 × 0,05 cm |
| Maat | 33x45cm |
| Kleur | Groen, Oatmeal, Smoke blue, Stone |
| Drooginstructie | Drogen op een lage temperatuur |
| Land van herkomst | India |
| Materiaal | 50% linnen, 50% organisch katoen |
| Strijken | Strijken op maximaal 150 graden |
| Wasinstructie | Maximaal 40 graden |


