Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 16 × 32 × 1 cm |
| Maat | 16x32cm |
| Kleur | Groen, Oatmeal, Smoke blue, Stone |
| Drooginstructie | Drogen op een lage temperatuur |
| Land van herkomst | India |
| Materiaal | 50% linnen, 50% organisch katoen |
| Strijken | Strijken op maximaal 150 graden |
| Wasinstructie | Maximaal 40 graden |


