Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,92 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 13,2 × 12,8 × 18,7 cm |
| Maat | 10,5×10,5x17cm |
| Kleur | Antraciet, Donkergroen, Grijs |
| Drooginstructie | Niet trommeldrogen |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | Keramiek |
| Strijken | Niet strijken |
| Wasinstructie | Niet wassen |



