Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,15 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 15 × 1,5 cm |
| Maat | 40x150cm, 50x250cm, 50x350cm |
| Kleur | Smoke blue, Stone |
| Certificaat | GOTS |
| Drooginstructie | Drogen op een lage temperatuur |
| Land van herkomst | India |
| Materiaal | 100% biologisch katoen (GOTS) |
| Strijken | Strijken op maximaal 150 graden |
| Wasinstructie | Maximaal 40 graden |

