Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,09 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 13 × 2,5 cm |
| Maat | Small |
| Kleur | Almost black |
| Drooginstructie | Niet trommeldrogen |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | Katoen |
| Strijken | Niet strijken |
| Wasinstructie | Niet wassen |
| Gewicht | 0,09 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 13 × 2,5 cm |
| Maat | Small |
| Kleur | Almost black |
| Drooginstructie | Niet trommeldrogen |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | Katoen |
| Strijken | Niet strijken |
| Wasinstructie | Niet wassen |