Aanvullende informatie
| Gewicht | 1,1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 13,4 × 13,4 × 19,3 cm |
| Maat | 12x12x17,5cm |
| Kleur | Antraciet, Lichtgroen, Oatmeal |
| Drooginstructie | Niet trommeldrogen |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | Keramiek |
| Strijken | Niet strijken |
| Wasinstructie | Niet wassen |
| Segment | The Wave |
| Goederen Code |



