Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 30 × 2,5 cm |
| Maat | 150x250cm, 150x350cm |
| Kleur | Antraciet, Indigo blauw, Oatmeal, Wit |
| Certificaat | OEKO-TEX |
| Drooginstructie | Drogen op een lage temperatuur |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | 100% linnen |
| Strijken | Strijken op maximaal 150 graden |
| Wasinstructie | Maximaal 40 graden |
| Segment | Valka |
| Goederen Code |



