Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,35 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 16 × 14 × 16 cm |
| Maat | 15cm |
| Kleur | Donkergroen, Off white, Stone green |
| Drooginstructie | Niet trommeldrogen |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | Porselein |
| Strijken | Niet strijken |
| Wasinstructie | Niet wassen |
| Segment | Sculpture |
| Goederen Code | |
| Geschikt voor vaatwasser | |
| Geschikt voor magnetron |


