Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,25 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 18,4 × 6,5 × 20 cm |
| Maat | 17cm |
| Kleur | Donkergroen, Off white |
| Drooginstructie | Niet trommeldrogen |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | Porselein |
| Strijken | Niet strijken |
| Wasinstructie | Niet wassen |
| Segment | Masterpiece |
| Goederen Code | |
| Geschikt voor vaatwasser | |
| Geschikt voor magnetron |



