Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,21 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 13 × 12,2 × 13 cm |
| Maat | 12cm |
| Kleur | Off white, Stone green |
| Drooginstructie | Niet trommeldrogen |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | Porselein |
| Strijken | Niet strijken |
| Wasinstructie | Niet wassen |
| Segment | Gallery |
| Goederen Code | |
| Geschikt voor vaatwasser | |
| Geschikt voor magnetron |



