Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 13 × 28 × 0,07 cm |
| Maat | 50x70cm |
| Kleur | Smoke blue, Stone |
| Certificaat | GOTS |
| Drooginstructie | Drogen op een lage temperatuur |
| Land van herkomst | India |
| Materiaal | 100% biologisch katoen (GOTS) |
| Strijken | Strijken op maximaal 150 graden |
| Wasinstructie | Maximaal 60 graden |
| Segment | Tentstra |
| Goederen Code |


